12345

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах ў Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Дзень,

час правядзння

Аб’яднанні па інтарэсах

Педагог дадатковай адукацыі

Кабінет

панядзелак,

14.50-15.35

Спартыўныя і рухомыя гульні

Карумный Я.М.

Спартыўная зала

панядзелак,

13.45-14.30

серада,

13.45-14.30

У свеце колеру

Севасцян Г.Ч.

Кабінет пачатковых класаў

чацвер,

14.50-15.35

Тэхнічная творчасць

Жаўток І.В.

Майстэрня

чацвер,

13.45-14.30

Вакальны

Мацкевіч Н.Б.

Актавая зала

 

Расклад класных гадзін ў Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе

на I паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Дзень,

час правядзння

Клас

Класны кіраўнік

Кабінет

чацвер,

11.50-12.25

І

Севасцян Г.Ч

Кабінет пачатковых класаў

аўторак,

12.50-13.35

ІІ

Падбярэзская Н.С.

Кабінет пачатковых класаў

пятніца,

13.45-14.30

ІІІ

Вадап’янава С.М.

Кабінет пачатковых класаў

пятніца,

13.45-14.30

IV

Дэмух Ж.В.

Кабінет пачатковых класаў

пятніца,

14.50-15.35

V

Гоман В.М.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

пятніца,

14.50-15.35

Карумный Я.М.

Кабінет біялогіі

аўторак,

14.50-15.35

VІІ

Вадап’янава С.М.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

пятніца,

14.50-15.35

VІІІ

Амяльчэня С.З.

Кабінет нямецкай мовы

панядзелак,

14.50-15.35

IX

Шастоўская А.І.

Кабінет матэматыкі

 

Расклад факультатыўных заняткаў ў Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе на I паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

п/п

Дзень,

час правядзння

Назва факультатыўных заняткаў

Клас

Настаўнік

Кабінет

1.      

чацвер,

12.55-13.40

Шахматны ўсенавуч

I, ІІІ

Жаўток І.В.

Кабінет пачатковых класаў

2.      

панядзелак,

12.55-13.40

Матэматычная вяселка

I

Падбярэзская Н.С.

Кабінет пачатковых класаў

3.      

аўторак,

08.05-08.50

Вытокі роднай мовы

I

Падбярэзская Н.С.

Кабінет пачатковых класаў

4.      

пятніца,

08.05-08.50

«Язык родной, дружи со мной…»

I

Падбярэзская Н.С.

Кабінет пачатковых класаў

5.      

панядзелак

08.05-08.50

Творчыя майстэрні

IV

Дэмух Ж.В.

Кабінет пачатковых класаў

6.      

чацвер,

12.55-13.40

Матэматычная вяселка

IV

Дэмух Ж.В.

Кабінет пачатковых класаў

7.      

серада,

13.55-14.40

Кладовая слов русского языка

V

Гоман В.М.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

8.      

серада,

08.05-08.50

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

VI

Вадап’янава С.М.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

9.      

чацвер,

08.05-08.50

Рашэнне тэкставых задач

VI

Кудласевіч А.С.

Кабінет матэматыкі

10.  

серада,

14.50-15.35

Рашэнне тэкставых задач

VIІ

Кудласевіч А.С.

Кабінет матэматыкі

11.  

пятніца,

14.50-15.35

Слова ў тэксце

VIІ

Вадап’янава С.М.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

12.  

аўторак,

14.50-15.35

Паўтараем матэматыку

VIІІ

Кудласевіч А.С.

Кабінет матэматыкі

13.  

аўторак,

08.00-08.45

Гэты няпросты просты сказ

VIІІ

Вадап’янава С.М.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

14.  

cерада,

14.50-15.35

Обобщающий курс по учебному предмету “Русский язык”

IX

Гоман В.М.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

15.  

чацвер,

14.50-15.35

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

IX

Шастоўская А.І.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

16.  

пятніца,

14.50-15.35

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

IX

Кудласевіч А.С.

Кабінет матэматыкі

Расклад вучэбных заняткаў пачатковай школы на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

І клас

 

 

 

панядзелак

 

аўторак

 

серада

 

чацвер

 

пятніца

 

1

выяўленчае мастацтва

 

беларуская літаратура (навучанне чытанню)

 

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

 

гадзіна здароўя і спорту

 

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

 

2

матэматыка

 

беларуская мова

(навучанне пісьму)

 

беларуская мова

(навучанне пісьму)

 

матэматыка

 

беларуская мова

(навучанне пісьму)

 

3

чалавек і свет

 

матэматыка

 

матэматыка

 

руская мова

 

фізічная культура і здароўе

 

4

фізічная культура і здароўе

 

працоўнае навучанне

 

музыка

 

   

выяўленчае мастацтва

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ клас

1

фізічная культура і здароўе

 

чалавек і свет

 

выяўленчае мастацтва

 

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

2

матэматыка

 

матэматыка

 

матэматыка

 

руская мова

 

матэматыка

 

3

беларуская мова

 

беларуская мова

 

руская мова

 

фізічная культура і здароўе

 

беларуская мова

 

4

працоўнае навучанне

 

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

АБЖ

 

гадзіна здароўя і спорту

 

5

   

 

 

музыка

 

 

     
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ клас

1

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

беларуская мова

 

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

гадзіна здароўя і спорту

 

беларуская мова

 

2

руская мова

 

нямецкая мова

 

руская мова

 

беларуская мова

 

матэматыка

 

3

нямецкая мова

 

матэматыка

 

матэматыка

 

матэматыка

 

фізічная культура і здароўе

 

4

фізічная культура і здароўе

 

працоўнае навучанне

 

музыка

 

чалавек і свет

 

выяўленчае мастацтва

 

5

АБЖ

 

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

нямецкая мова

 

   

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV клас

1

працоўнае навучанне

 

чалавек і свет

 

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

беларуская мова

 

выяўленчае мастацтва

 

2

нямецкая мова

 

беларуская мова

 

руская мова

 

матэматыка

 

матэматыка

 

3

руская мова

 

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

матэматыка

 

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

беларуская мова

 

4

фізічная культура і здароўе

 

матэматыка

 

нямецкая мова

 

музыка

 

гадзіна здароўя і спорту

 

5

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

АБЖ

 

фізічная культура і здароўе

 

   

нямецкая мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Графік стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў у II паўгоддзі 2018/2019 навучальнага года

Клас

Прадмет

Час правядзення

Настаўнік

 

І

 

аўторак

12.50

Падбярэзская Н.С.

 

ІІІ

 

панядзелак

13.35

Дэмух Ж.В

 

ІV

 

чацвер

12.50

Севасцян Г.Ч.

 

V

матэматыка

першы, чацверты

панядзелак месяца

13.45

Кудласевіч А.С.

 

V

руская мова

другі аўторак месяца

13.35

Берташ А.А.

 

V

беларуская мова

трэці чацвер

месяца

13.35

Шастоўская А.І.

 

VI

беларуская мова

першая субота месяца

10.30

Шастоўская А.І.

 

VI

інфарматыка

другі аўторак месяца

14.50

Петрашкевіч І.Л.

 

VI

руская мова

трэцяя субота месяца

10.30

Берташ А.А.

 

VI

нямецкая мова

трэці аўторак месяца

14.50

Хаміцэвіч Т.М.

 

VII

матэматыка

першы чацвер месяца

14.50

Кудласевіч А.С.

 

VII

нямецкая мова

другі чацвер месяца

14.50

Амяльчэня С.З.

 

VII

інфарматыка

трэцяя субота месяца

10.30

Петрашкевіч І.Л.

 

VII

руская мова

чацвертая пятніца месяца

14.50

Берташ А.А.

 

VIII

інфарматыка

першая пятніца месяца

14.50

Петрашкевіч І.Л.

 

VIII

хімія

другі чацвер месяца

14.50

Амельяновіч А.В.

 

VIII

матэматыка

трэці чацвер месяца

14.50

Кудласевіч

 

VIII

нямецкая мова

чацвертая субота месяца

09.30

Амяльчэня С.З.

 

IX

нямецкая мова

першая субота месяца

10.30

Хаміцэвіч Т.М.

 

IX

беларуская мова

другая субота месяца

10.30

Шастоўская А.І.

 

IX

руская мова

трэцяя субота месяца

09.30

Берташ А.А.

 

IX

матэматыка

чацвертая субота месяца

10.30

Кудласевіч А.С.

Расклад вучэбных заняткаў на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

 

V клас

 

VI клас

 

VII клас

 

VIII клас

 

IX клас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

панядзелак

1

АБЖ

 

нямецкая мова

 

русская литература

 

беларуская мова

 

гісторыя

 

2

беларуская мова

 

матэматыка

 

русский язык

 

нямецкая мова

 

фізічная культура і здароўе

 

3

беларуская літаратура

 

русская литература

 

матэматыка

 

гадзіна здароўя і спорту

 

нямецкая мова

 

4

матэматыка

 

беларуская літаратура

 

нямецкая мова

 

мастацтва

 

русский язык

 

5

русская литература

 

мастацтва

 

гадзіна здароўя і спорту

 

матэматыка

 

беларуская мова

 

6

   

фізічная культура і здароўе

 

гісторыя

 

беларуская літаратура

 

русская литература

 

7

                   

аўторак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

беларуская мова

 

матэматыка

 

русская литература

 

інфарматыка

 

нямецкая мова

 

2

беларуская літаратура

 

гадзіна здароўя і спорту

 

русский язык

 

нямецкая мова

 

прац.навучанне

 

3

матэматыка

 

нямецкая мова

 

беларуская мова

 

прац.навучанне

 

русский язык

 

4

фізічная культура і здароўе

 

беларуская мова

 

нямецкая мова

 

матэматыка

 

інфарматыка

 

5

прац.навучанне

 

інфарматыка

 

матэматыка

 

русский язык

 

гадзіна здароўя і спорту

 

6

русский язык

 

гісторыя

 

фізічная культура і здароўе

 

беларуская мова

 

матэматыка

 

7

               

гісторыя

 

cерада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

матэматыка

 

русская литература

 

хімія

 

нямецкая мова

 

беларуская літаратура

 

2

нямецкая мова

 

русский язык

 

матэматыка

 

біялогія

 

беларуская мова

 

3

русский язык

 

матэматыка

 

беларуская мова

 

хімія

 

нямецкая мова

 

4

гадзіна здароўя і спорту

 

беларуская мова

 

біялогія

 

матэматыка

 

мастацтва

 

5

беларуская мова

 

біялогія

 

гісторыя

 

фізічная культура і здароўе

 

матэматыка

 

6

       

беларуская літаратура

 

гісторыя

 

хімія

 

7

           

беларуская літаратура

 

   

чацвер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

русская литература

 

прац.навучанне

 

матэматыка

 

фізіка

 

геаграфія

 

2

матэматыка

 

прац.навучанне

 

геаграфія

 

русская литература

 

фізіка

 

3

чалавек і свет

 

беларуская мова

 

інфарматыка/прац.навучанне

 

гісторыя

 

геаграфія

 

4

нямецкая мова

 

матэматыка

 

прац.навучанне

 

геаграфія

 

фізіка

 

5

гісторыя

 

геаграфія

 

фізіка

 

матэматыка

 

фізічная культура і здароўе

 

6

   

беларуская літаратура

 

прац.навучанне/інфарматыка

 

геаграфія

 

матэматыка

 

7

                   

пятніца

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

фізічная культура і здароўе

 

русская литература

 

біялогія

 

матэматыка

 

фізіка

 

2

нямецкая мова

 

матэматыка

 

фізічная культура і здароўе

 

біялогія

 

русская литература

 

3

русский язык

 

нямецкая мова

 

мастацтва

 

хімія

 

матэматыка

 

4

матэматыка

 

русский язык

 

нямецкая мова

 

фізіка

 

гісторыя

 

5

гісторыя

 

фізічная культура і здароўе

 

матэматыка

 

русский язык

 

хімія

 

6

мастацтва

 

гісторыя

 

фізіка

 

фізічная культура і здароўе

 

біялогія

 

7

                   
                         

Расклад вучэбных заняткаў пачатковай школы на ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

І клас

 

 

 

панядзелак

аўторак

серада

чацвер

пятніца

1

выяўленчае мастацтва

беларуская літаратура (навучанне чытанню)

матэматыка

гадзіна здароўя і спорту

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

2

фізічная культура і здароўе

беларуская мова (навучанне пісьму)

музыка

матэматыка

фізічная культура і здароўе

3

матэматыка

матэматыка

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

руская мова

беларуская мова

(навучанне пісьму)

4

чалавек і свет

працоўнае навучанне

беларуская мова

(навучанне пісьму)

 

выяўленчае мастацтва

   

 

     

ІІ клас

1

фізічная культура і здароўе

чалавек і свет

выяўленчае мастацтва

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

2

матэматыка

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

матэматыка

руская мова

матэматыка

3

руская мова

матэматыка

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

4

працоўнае навучанне

беларуская мова

руская мова

АБЖ

гадзіна здароўя і спорту

5

 

 

музыка

 

 
 

 

 

 

 

 

ІІІ клас

1

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

беларуская мова

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

руская мова

2

беларуская мова

нямецкая мова

руская мова

руская мова

гадзіна здароўя і спорту

3

матэматыка

фізічная культура і здароўе

працоўнае навучанне

фізічная культура і здароўе

матэматыка

4

АБЖ

матэматыка

матэматыка

музыка

нямецкая мова

5

 

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

нямецкая мова

чалавек і свет

выяўленчае мастацтва

 

 

 

 

 

 

IV клас

1

фізічная культура і здароўе

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

выяўленчае мастацтва

беларуская мова

чалавек і свет

2

нямецкая мова

руская мова

руская мова

матэматыка

матэматыка

3

руская мова

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

матэматыка

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

4

працоўнае навучанне

матэматыка

нямецкая мова

нямецкая мова

гадзіна здароўя і спорту

5

руская літаратура (літаратурнае чытанне)

АБЖ

музыка

 

беларуская літаратура (літаратурнае чытанне)

 

 

 

 

 

 

 

Расклад вучэбных заняткаў на IІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

 

V клас

VI клас

VII клас

VIII клас

IX клас

панядзелак

1

нямецкая мова

матэматыка

АБЖ

геаграфія

нямецкая мова

2

матэматыка

гісторыя

русский язык

беларуская мова

геаграфія

3

фізічная культура і здароўе

русский язык

матэматыка

нямецкая мова

беларуская мова

4

мастацтва

русская литература

геаграфія

фізічная культура і здароўе

беларуская літаратура

5

беларуская літаратура

геаграфія

фізічная культура і здароўе

матэматыка

русская литература

6

 

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

геаграфія

гісторыя

7

         
           

аўторак

1

русский язык

прац.навучанне/інфарматыка

беларуская літаратура

матэматыка

чарчэнне

2

матэматыка

прац.навучанне

беларуская мова

русский язык

фізіка

3

беларуская літаратура

інфарматыка/прац.навучанне

матэматыка

русская литература

нямецкая мова

4

беларуская мова

матэматыка

фізіка

прац.навучанне

русский язык

5

русская литература

нямецкая мова

інфарматыка

фізіка

матэматыка

6

 

беларуская мова

мастацтва

гісторыя

прац.навучанне

7

   

гісторыя

беларуская літаратура

 

серада

1

беларуская мова

нямецкая мова

матэматыка

фізічная культура і здароўе

біялогія

2

матэматыка

гісторыя

гадзіна здароўя і спорту

фізіка

хімія

3

чалавек і свет

матэматыка

беларуская літаратура

хімія

фізічная культура і здароўе

4

русский язык

мастацтва

біялогія

матэматыка

фізіка

5

нямецкая мова

біялогія

фізіка

мастацтва

беларуская мова

6

гадзіна здароўя і спорту

русский язык

нямецкая мова

гісторыя

матэматыка

7

   

гісторыя

біялогія

 

чацвер

1

матэматыка

русская литература

біялогія

нямецкая мова

грамадазнаўства

2

фізічная культура і здароўе

русский язык

нямецкая мова

матэматыка

хімія

3

нямецкая мова

беларуская літаратура

матэматыка

русская литература

біялогія

4

русская литература

беларуская мова

фізічная культура і здароўе

біялогія

матэматыка

5

гісторыя

матэматыка

хімія

хімія

гадзіна здароўя і спорту

6

 

гадзіна здароўя і спорту

   

русский язык

7

         

пятніца

1

АБЖ

беларуская літаратура

русский язык

матэматыка

інфарматыка

2

матэматыка

нямецкая мова

прац.навучанне

русский язык

гісторыя

3

русский язык

беларуская мова

прац.навучанне

гадзіна здароўя і спорту

матэматыка

4

прац.навучанне

матэматыка

русская литература

нямецкая мова

беларуская літаратура

5

беларуская мова

фізічная культура і здароўе

матэматыка

інфарматыка

нямецкая мова

6

гісторыя

АБЖ

нямецкая мова

беларуская мова

фізічная культура і здароўе

 

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах ў Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе на ІI паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

Дзень,

час правядзння

Аб’яднанні па інтарэсах

Педагог дадатковай адукацыі

Кабінет

аўторак,

14.50-15.35

Тэхнічная творчасць

Жаўток І.В.

Майстэрня

серада,

13.45-14.30

У свеце колеру

Севасцян Г.Ч.

Кабінет пачатковых класаў

чацвер,

13.45-14.30

Вакальны гурток

Мацкевіч Н.Б.

Актавая зала

чацвер,

14.50-15.35

Харэаграфічны

Карумный Я.М.

Спартыўная зала

 

Расклад класных гадзін ў Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе

на ІI паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

Дзень,

час правядзння

Клас

Класны кіраўнік

Кабінет

пятніца,

12.50-13.35

І

Падбярэзская Н.С.

Кабінет пачатковых класаў

пятніца,

12.50-13.35

ІІ

Вадап’янава С.М.

Кабінет пачатковых класаў

аўторак,

13.45-14.30

ІІІ

Дэмух Ж.В.

Кабінет пачатковых класаў

пятніца,

13.45-14.30

IV

Севасцян Г.Ч

Кабінет пачатковых класаў

серада,

14.50-15.35

V

Карумный Я.М.

Кабінет біялогіі

панядзелак,

14.50-15.35

Вадап’янава С.М.

Кабінет біялогіі

чацвер,

13.45-14.30

VІІ

Амяльчэня С.З.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

пятніца,

14.50-15.35

VІІІ

Шастоўская А.І.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

панядзелак,

14.50-15.35

IX

Берташ А.А.

Кабінет матэматыкі

 

Расклад класных гадзін ў Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе

на ІI паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

Дзень,

час правядзння

Клас

Класны кіраўнік

Кабінет

пятніца,

12.50-13.35

І

Падбярэзская Н.С.

Кабінет пачатковых класаў

пятніца,

12.50-13.35

ІІ

Вадап’янава С.М.

Кабінет пачатковых класаў

аўторак,

13.45-14.30

ІІІ

Дэмух Ж.В.

Кабінет пачатковых класаў

пятніца,

13.45-14.30

IV

Севасцян Г.Ч

Кабінет пачатковых класаў

серада,

14.50-15.35

V

Карумный Я.М.

Кабінет біялогіі

панядзелак,

14.50-15.35

Вадап’янава С.М.

Кабінет біялогіі

чацвер,

13.45-14.30

VІІ

Амяльчэня С.З.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

пятніца,

14.50-15.35

VІІІ

Шастоўская А.І.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

панядзелак,

14.50-15.35

IX

Берташ А.А.

Кабінет матэматыкі

 

Расклад факультатыўных заняткаў ў Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе на ІI паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

п/п

Дзень,

час правядзння

Назва факультатыўных заняткаў

Клас

Настаўнік

Кабінет

1.     

панядзелак,

12.50-13.25

Мая Айчына

I

Падбярэзская Н.С.

Кабінет пачатковых класаў

2.     

серада,

12.50-13.25

Матэматычная вяселка

I

Падбярэзская Н.С.

Кабінет пачатковых класаў

3.     

чацвер,

11.50-12.25

Вытокі роднай мовы

I

Падбярэзская Н.С.

Кабінет пачатковых класаў

4.     

панядзелак,

12.55-13.40

Матэматычная вяселка

ІІІ

Дэмух Ж.В.

Кабінет пачатковых класаў

5.     

пятніца,

13.55-14.40

Творчыя майстэрні

ІІ, ІІІ

Дэмух Ж.В.

Кабінет пачатковых класаў

6.     

чацвер,

12.50-14.35

Матэматычная вяселка

IV

Севасцян Г.Ч.

Кабінет пачатковых класаў

7.     

пятніца,

14.50-15.35

Гэты загадкавы Старажытны свет

V

Падбярэзская Н.С.

Кабінет біялогіі

8.     

серада,

14.50-15.35

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

VI

Берташ А.А.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

9.     

серада,

14.50-15.35

Падарожжы з матэматыкай

VI

Кудласевіч А.С.

Кабінет матэматыкі

10.              

аўторак,

14.50-15.35

Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы

IX

Кудласевіч А.С.

Кабінет матэматыкі

11.              

cерада,

14.50-15.35

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

IX

Шастоўская А.І.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

12.              

чацвер,

14.50-15.35

Обобщающий курс по учебному предмету “Русский язык”

IX

Берташ А.А.

Кабінет рускай мовы і літаратуры

13.              

пятніца,

14.50-15.35

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

IX

Хаміцэвіч Т.М.

Кабінет нямецкай мовы

Баннеры

Счетчик

1019241
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
261
1143
5625
1002149
33014
47421
1019241

Ваш IP: 192.168.1.2
Время: 2019-11-21 04:04:31