12345

Расклад аб’яднанняў па інтарэсах ў Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе на I паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Дзень,

час правядзння

Аб’яднанні па інтарэсах

Педагог дадатковай адукацыі

Кабінет

аўторак,

14.50-15.35

Тэхнічная творчасць

Жаўток І.В.

Майстэрня

серада,

13.45-14.30

У свеце колеру

Севасцян Г.Ч.

Кабінет пачатковых класаў

чацвер,

13.45-14.30

Вакальны

Мацкевіч Н.Б.

Актавая зала

чацвер,

14.50-15.35

Харэаграфічны

Карумный Я.М.

Спартыўная зала

Расклад аб’яднанняў па інтарэсах у Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе на ІI паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Дзень тыдня,

час правядзення

Назва аб’яднання

Педагог дадатковай адукацыі

Кабінет

1,2 серада,

14.50-15.35

3 субота

9.00-10.40

Тэхнічная творчасць

Жаўток І.В.

Майстэрня

3,4 серада,

14.50-15.35

3 субота

10.50-12.30

Юны снайпер

Жаўток І.В.

Спартыўная зала

1,3 пятніца

14.50-15.35

4 субота

9.00-10.40

Творчая майстэрня

Шастоўская А.І.

Кабінет беларускай мовы

аўторак, чацвер,

13.45-14.30

2, 3 чацвер,

14.50-15.35

2 субота

9.00-10.40

Вакальны

Шарамет А.Г.

Актавая зала

1,3 серада,

13.45-14.30

2,4 серада,

13.45-15.25

3 субота,

10.00-11.40

У свеце колеру

Севасцян Г.Ч.

Кабінет пачатковых класаў

серада

8.05-8.50

Займальная гісторыя

Падбярэзская Н.С.

Кабінет гісторыі

панядзелак

13.45-14.30

Мастацкае чытанне

Вадап’янава С.Н.

Кабінет пачатковых класаў

 

Расклад аб’яднанняў па інтарэсах у Граніцкім дзіцячым садзе-базавай школе на I паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Дзень тыдня,

час правядзення

Назва аб’яднання

Педагог дадатковай адукацыі

Кабінет

1,2 серада,

14.50-15.35

3 субота

9.00-10.40

Тэхнічная творчасць

Жаўток І.В.

Майстэрня

3,4 серада,

14.50-15.35

3 субота

10.50-12.30

Юны снайпер

Жаўток І.В.

Спартыўная зала

1,3 пятніца

14.50-15.35

4 субота

9.00-10.40

Творчая майстэрня

Шастоўская А.І.

Кабінет беларускай мовы

аўторак, чацвер,

13.45-14.30

2, 3 чацвер,

14.50-15.35

2 субота

9.00-10.40

Вакальны

Шарамет А.Г.

Актавая зала

1,3 серада,

13.45-14.30

2,4 серада,

13.45-15.25

3 субота,

10.00-11.40

У свеце колеру

Севасцян Г.Ч.

Кабінет пачатковых класаў

серада

8.05-8.50

Займальная гісторыя

Падбярэзская Н.С.

Кабінет гісторыі

панядзелак

13.45-14.30

Мастацкае чытанне

Вадап’янава С.Н.

Кабінет пачатковых класаў

Баннеры

Счетчик

577029
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
480
1443
3126
564604
25615
46771
577029

Ваш IP: 192.168.1.2
Время: 2018-12-19 06:38:53