Vs

Графік адкрытых урокаў у ДУА “Граніцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа Маладзечанскага раёна” у студзені месяцы 2017/2018 навучальнага года

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Прадмет

Клас

Дата

Час

Тэма

Педагагічная тэхналогія

Вадап’янава С.М.

Матэматыка

1

17.01

10.50-11.25

Нумарацыя адназначных лікаў. Састаў лікаў

Гульнявая тэхналогія

Дэмух Ж.В.

Матэматыка

2

17.01

11.50-12.35

Адніманне адназначнага ліку ад круглага двухзначнага ліку

ІКТ, ТРКМ

Падбярэзская Н.С.

Литературное чтение

4

16.01

9.00-9.45

Знаменитые сказочники мира

ІКТ, ТРКМ

Берташ А.А.

Русская литература

5

15.01

13.45-14.30

Любознательность героев, разные позиции мальчиков в конфликтной ситуации в рассказе «Мальчики»А.П.Чехова

Праблемнае навучанне

Шастоўская А.І.

Беларуская літаратура

6

17.01

9.00-9.45

Бацькі і дзеці ў аповесці К.Чорнага “Насцечка”

ТРКМ

Кудласевіч А.С.

Матэматыка

7

21.12

9.00-9.45

Прыкметы паралельных прамых

Модульная тэхналогія

Жаўток Я.В.

Геаграфія

7

19.01

12.50-13.35-

Асаблівасці геаграфічнага становішча Антарктыды

ІКТ

Графік адкрытых урокаў у ДУА “Граніцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа Маладзечанскага раёна” у снежні месяцы 2017/2018 навучальнага года

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Прадмет

Клас

Дата

Час

Тэма

Педагагічная тэхналогія

Вадап’янава С.М.

Матэматыка

1

13.12

10.50-11.25

Параўнанне лікаў ад 0 да 8

ІКТ

Дэмух Ж.В.

Чалавек і свет

2

14.12

11.50-12.35

Атрутныя расліны Беларусі

ІКТ

Севасцян Г.Ч.

Мастацтва

3

18.12

13.45-14.30

Што такое казка

ІКТ

Падбярэзская Н.С.

Літаратурнае чытанне

4

13.12

9.55-10.40

Усе прафесіі важныя і патрэбныя

ІКТ

Берташ А.А.

Русский язык

6

18.12

13.45-14.30

Имена существительные одушевлённые и неодушевлённые

ІКТ

Шастоўская А.І.

Беларуская мова

6

20.12

9.55-10.40

Асаблівасці правапісу канчаткаў назоўнікаў 3 скл.

ІКТ

Кудласевіч А.С.

Матэматыка

6

18.12

10.50-11.35

Множанне дадатных і адмоўных лікаў

ІКТ

Графік адкрытых урокаў у ДУА “Граніцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа Маладзечанскага раёна” у верасні месяцы 2017/2018 навучальнага года

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Прадмет

Клас

Дата

Час

Тэма

Педагагічная тэхналогія

Дэмух Ж.В.

Працоўнае навучанне

2

13.09

12.50-13.35

Дэкаратыўная кампазіцыя з засушаных раслін

ІКТ

Севасцян Г.Ч.

Выяўленчае мастацтва

3

14.09

10.50-11.35

Вобразы роднай прыроды. Родныя абшары

ІКТ

Падбярэзская Н.С.

Чалавек і свет

4

12.09

9.00-9.45

Мы і нашы суседзі

ТРКМ

Берташ А.А.

Русский язык

8

12.09

12.50-13.35

Текст и его основные признаки

Праблемнае навучанне

Шастоўская А.І.

Беларуская літаратура

6

12.09

9.00-9.45

Я.Колас “У яго быў свет цікавы…”(урывак з паэмы “Сымон-музыка”

ІКТ

Кудласевіч А.С.

Матэматыка

5

15.09

11.50-12.35

Задачы на знаходжанне двух лікаў па іх суме і дзелі

Модульная тэхналогія

Графік адкрытых урокаў у ДУА “Граніцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа Маладзечанскага раёна” у лістападзе месяцы 2017/2018 навучальнага года

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Прадмет

Клас

Дата

Час

Тэма

Педагагічная тэхналогія

Вадап’янава С.М.

Чалавек і свет

1

13.11

10.50-11.25

Восеньскія плады і насенне –крыніца здароўя

ТРКМ

Дэмух Ж.В.

Беларуская мова

2

13.11

9.55-10.40

Напісанне слоў з у-ў

Праблемнае навучанне

Падбярэзская Н.С.

Сусветная гісторыя

5

15.11

9.00-9.45

Дзяржава Хамурапі

ТРКМ

Берташ А.А.

Русская литература

6

16.11

12.50-13.35

Особенности стиля, портретные и речевые детали в рассказе «Хирургия» А.П.Чехова

Праблемнае навучанне

Шастоўская А.І.

Беларуская мова

8

13.11

10.50-11.35

Азначэнне, яго граматычнае значэнне, роля ў сказе

ІКТ

Кудласевіч А.С.

Матэматыка

8

13.11

11.50-12.35

Квадратны корань са здабытку

Модульная тэхналогія

Мерапрыемсты ў рамках Тыдня Навукі ў ДУА “Граніцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа Маладзечанскага раёна”

Дата

Мерапрыемства

Час правядзення

Адказныя

18.12.2017

Прагляд відэаролікаў “Дасягненні беларускай навукі”

На перапынках

Хаміцэвіч Т.М.

Конкурс эрудытаў

14.40-15.25

Шастоўская А.І.

19.12.2017

Віктарына “Ці ведаеце вы хімію і біялогію?”

14.40-15.25

Жаўток Я .В.

Школьная энцыклапедыя “Нямецкія вынаходнікі і іх вынаходніцтвы”

14.40-15.25

Хаміцэвіч Т.М.

20.12.2017

Пазнавальна-гульнявая праграма “Гэта цікава”:

-галаваломкі – фітнэс для мозга;

-мае першыя даследванні;

-колер і настрой.

12.50-13.35

Дэмух Ж.В.

Вадап’янава С.М.

Севасцян Г.Ч.

Інтэлектуальная гульня “Цудоўная пяцёрка”

14.40-15.25

Петрашкевіч І.Л.

21.12.2017

Гульня “Інтэлектуальны трохвугольнік”

14.40-15.25

Кудласевіч А.С.

Пасяджэнне інтэлектуальнага клуба “Славеснасць”

9.00-9.45

Берташ А.А.

22.12.2017

Правядзенне агульнашкольнай лінейкі па падвядзенню вынікаў Тыдня Навукі

13.35-13.50

Хаміцэвіч Т.М.

Еще статьи...

  1. Модель

Баннеры

Счетчик

1330178
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
1632
1706
8127
1313496
8127
52977
1330178

Ваш IP: 192.168.1.2
Время: 2020-06-06 20:56:46