12345

Графік стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў у лютым 2017/2018 навучальнага года

Клас

05.02-10.02.2018

12.02-17.02.2018

19.02-24.02.2018

26.02-03.03.2018

2

05.02.

Демух Ж.В.

14.02.

Демух Ж.В.

20.02

22.02

Демух Ж.В.

 

3

08.02

Севасцян Г.Ч.

15.02

Севасцян Г.Ч.

22.02

Севасцян Г.Ч.

01.03

Севасцян Г.Ч.

4

 

13.02

Падбярэзская Н.С.

 

02.03

Падбярэзская Н.С.

5

06.02

Падбярэзская Н.С.

07.02

Кудласевіч А.С.

16.02

Берташ А.А.

20.02

Кудласевіч А.С.

23.02

Берташ А.А.

02.03

Берташ А.А.

03.03

Берташ А.А.

6

03.02

Хаміцэвіч Т.М.

06.02

Хаміцэвіч Т.М.

13.02

Кудласевіч А.С.

 

27.02

Жаўток Я.В.

28.02

Падбярэзская Н.С.

7

 

14.02

Петрашкевіч І.Л.

21.02

Берташ А.А.

22.02

Юрынок А.В.

23.02

Петрашкевіч І.Л.

28.02

Жаўток Я.В.

8

07.02

Берташ А.А.

10.02

Берташ А.А.

14.02

Берташ А.А.

   

28.02

Берташ А.А.

9

10.02

Хаміцэвіч Т.М.

10.02

Шастоўская А.І.

 

17.02

Кудласевіч А.С.

17.02

Шастоўская А.І.

24.02

Хаміцэвіч Т.М.

 

Графік стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў у ІI паўгоддзі 2017/2018 навучальнага года

Тыдзень

панядзелак

аўторак

серада

чацвер

пятніца

субота

1

5 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

5 клас

Шастоўская А.І.

беларуская мова і літаратура

6, 8 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

7 клас

Жаўток Я.В.

хімія, біялогія, геаграфія

5 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

9 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

3 клас

Севасцян Г.Ч.

4 клас

Падбярэзская Н.С.

6 ,8,9 клас

Петрашкевіч І.Л.

інфарматыка

2 клас

Дэмух Ж.В

2

5 клас

Жаўток Я.В.

Чалавек ісвет

5 клас

Шастоўская А.І.

беларуская мова і літаратура

8 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

7 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

7 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

5-9 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

6 клас

Хаміцэвіч Т.М.

нямецкая мова

3 клас

Севасцян Г.Ч.

2 клас

Дэмух Ж.В

4 клас

Падбярэзская Н.С.

3

5 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

 

5 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

6 клас

Жаўток Я.В.

біялогія, геаграфія

4 клас

Падбярэзская Н.С.

5-9 клас

Шастоўская А.І.

беларуская мова і літаратура

7 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

5-9 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

3 клас

Севасцян Г.Ч.

5 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

2 клас

Дэмух Ж.В

4

5 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

 

6 клас

Хаміцэвіч Т.М.

нямецкая мова

3 клас

Севасцян Г.Ч.

4 клас

Падбярэзская Н.С.

5-9 клас

Шастоўская А.І.

беларуская мова і літаратура

8 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

2 клас

Дэмух Ж.В

5 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

6. 8. 9 клас

Хаміцэвіч Т.М.

нямецкая мова

5-9 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

Графік стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў у I паўгоддзі 2017/2018 навучальнага года

Тыдзень

панядзелак

аўторак

серада

чацвер

пятніца

субота

1

5 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

5 клас

Шастоўская А.І.

беларуская мова і літаратура

6, 8 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

7 клас

Прынеслік А.А.

хімія, біялогія, геаграфія

5 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

9 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

3 клас

Севасцян Г.Ч.

4 клас

Падбярэзская Н.С.

6 ,8,9 клас

Петрашкевіч І.Л.

інфарматыка

2 клас

Дэмух Ж.В

2

6 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

5 клас

Шастоўская А.І.

беларуская мова і літаратура

8 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

7 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

7 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

6-9 клас

Прынеслік А.А.

хімія, біялогія, геаграфія

6 клас

Хаміцэвіч Т.М.

нямецкая мова

3 клас

Севасцян Г.Ч.

2 клас

Дэмух Ж.В

4 клас

Падбярэзская Н.С.

3

6 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

 

5 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

6 клас

Прынеслік А.А.

біялогія, геаграфія

4 клас

Падбярэзская Н.С.

5-9 клас

Шастоўская А.І.

беларуская мова і літаратура

7 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

5-9 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

3 клас

Севасцян Г.Ч.

5 клас

Берташ А.А.

руская мова і літаратура

2 клас

Дэмух Ж.В

4

5 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

 

6 клас

Хаміцэвіч Т.М.

нямецкая мова

3 клас

Севасцян Г.Ч.

4 клас

Падбярэзская Н.С.

5-9 клас

Шастоўская А.І.

беларуская мова і літаратура

8 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

2 клас

Дэмух Ж.В

5 клас

Падбярэзская Н.С.

гісторыя

6. 8. 9 клас

Хаміцэвіч Т.М.

нямецкая мова

5-9 клас Кудласевіч А.С. матэматыка

Баннеры

Счетчик

1123846
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
1691
1379
8858
1104068
27530
57410
1123846

Ваш IP: 192.168.1.2
Время: 2020-01-18 23:22:07