12345

ПРАВИЛА

внутреннего распорядка для учащихся

Горячяя линия МВД по фактам насилия над детьми

План мерапрыемстваў у час асенніх канікул 2019/2020 навучальнага года

 

№ п/п

Назва мерапрыемства і форма правядзення

Катэгорыя удзельнікаў

Час

Месца правядзення

Адказныя

                                                                                                                               01.11.2019

1

Гадзіна зносін “Свет нашых захапленняў”

V клас

09.00-10.00

кабінет рускай мовы і літаратуры

Гоман В.М.

2

Акцыя “Чысты клас”

І-ІI класы

10.00-11.00

вучэбныя кабінеты

класныя кіраўнікі

3

Акцыя “Чысты клас”

V, VІ, VІІІ класы

11.00-12.00

вучэбныя кабінеты

класныя кіраўнікі

4

Конкурсная праграма “Разам весялей”

ІІ клас

11.00-12.00

кабінет пачатковых класаў

Падбярэзская Н.С.

5

Віктарына “Казка-казачка”

І клас

11.00-12.00

кабінет пачатковых класаў

Севасцян Г.Ч.

                                                                                                                               02.11.2019

1

Інтэлектуальная гульня “Зрабі здаровы выбар!”

V-IX класы

9.30-10.15

кабінет пачатковых класаў

Гоман В.М.

2

Гадзіна зносін “Азбука бяспекі”

V-IX класы

10.30-11.15

кабінет рускай мовы і літаратуры

Гоман В.М.

3

Пазнавальна-гульнявая праграма “За здаровы лад жыцця”

І-IV класы

10.30-11.15

кабінет пачатковых класаў

Севасцян Г.Ч.

4

Спартландыя “Дружныя, спартыўныя, лоўкія”

І-IV класы

11.30-12.15

кабінет пачатковых класаў

Севасцян Г.Ч.

5

Гульня-віктарына “Знаўцы здаровага ладу жыцця”

V-IX класы

11.30-12.15

кабінет нямецкай мовы

Амяльчэня С.З.

                                                                                                                                  04.11.2019

1

Аб’яднанне па інтарэсах “Спартыўныя і рухомыя гульні”

V-VІІІ класы

09.00-10.00

спартыўная зала

Карумный Я.М.

2

Майстар-клас “Гатуем разам смачна”

VІІІ клас

09.00-10.00

кабінет абслуговай працы

Амяльчэня С.З.

3

Аб’яднанне па інтарэсах “У свеце колеру”

І-IV класы

10.00-11.00

кабінет пачатковых класаў

Севасцян Г.Ч.

4

Акцыя “Чысты клас”

ІІІ, IV класы

10.00-11.00

кабінет пачатковых класаў

Дэмух Ж.В. Вадап’янава С.М.

5

Віктарына “Жывёльны свет Беларусі”

VІІ клас

11.00-12.00

кабінет пачатковых класаў

Вадап’янава С.М.

6

Віктарына “Мая маленькая радзіма”

IV клас

11.00-12.00

кабінет пачатковых класаў

Дэмух Ж.В.

7

Віктарына “Родная мова”

ІІ клас

11.00-12.00

кабінет пачатковых класаў

Падбярэзская Н.С.

                                                                                                                                05.11.2019

1

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны выратавальнік”

VІ-VІІІ класы

09.00-10.00

спартыўная зала

Карумный Я.М.

2

Круглы стол “Ты і закон”

ІХ клас

10.00-11.00

кабінет беларускай мовы і літаратуры

Шастоўская А.І.

3

Інтэлектуальная гульня “Цвецік-сяміцвецік”

IV клас

10.00-11.00

кабінет пачатковых класаў

Дэмух Ж.В.

4

Акцыя “Чысты клас”

ІХ клас

11.00-12.00

кабінет беларускай мовы і літаратуры

Шастоўская А.І.

5

Акцыя “Памяць у нашых сэрцах”

VІІІ клас

11.00-12.00

аг.Гранічы

Амяльчэня С.З.

6

Акцыя “Ідзём на добрыя саправы”

І-ІХ класы

12.00-13.00

аг.Гранічы

Дэмух Ж.В.

                                                                                                                                 06.11.2019

1

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны выратавальнік”

VІ-VІІІ

09.00-10.00

спартыўная зала

Карумный Я.М.

2

Майстар-клас “Цуда сваімі рукамі”

ІІІ клас

09.00-10.00

кабінет пачатковых класаў

Вадап’янава С.М.

3

Акцыя “Чысты клас”

VІІ клас

10.00-11.00

кабінет біялогіі

Вадап’янава С.М.

4

Спартыўная эстафета “Хто першы – той і лепшы!”

V-IX класы

10.00-11.00

спартыўная зала

Карумный Я.М.

5

Аб’яднанне па інтарэсах “У свеце колеру”

І-IV класы

10.00-11.00

кабінет пачатковых класаў

Севасцян Г.Ч.

6

Гадзіна зносін “Мой выбар”

VІІ клас

11.00-12.00

кабінет пачатковых класаў

Вадап’янава С.М.

                                                                                                                               08.11.2019

1

Гадзіна зносін “Я і свет вакол мяне”

V-IX класы

09.00-10.00

кабінет беларускай мовы і літаратуры

Шастоўская А.І.

2

Конкурс “Беларускі каляндар”

IX клас

10.00-11.00

кабінет беларускай мовы і літаратуры

Шастоўская А.І.

3

Круглы стол “Захаваем нашу планету”

V клас

10.00-11.00

кабінет рускай мовы і літаратуры

Гоман В.М.

4

Спартыўна-інтэлектуальная гульня “Спартыўная восень”

VІ клас

11.00-12.00

спартыўная зала

Карумный Я.М.

                                                                                                                                 09.11.2019

1

Інфарм-дайджэст “Школа бяспекі”

V-IX класы

9.30-10.15

кабінет беларускай мовы і літаратуры

Шастоўская А.І.

2

Гульня “Экалагічная граматыка”

І-IV класы

9.30-10.15

кабінет пачатковых класаў

Падбярэзская Н.С.

3

Відэападарожжа “Беларускія краявіды”

І-IV класы

10.30-11.15

кабінет пачатковых класаў

Падбярэзская Н.С.

4

Спартыўныя старты “Хутчэй , вышэй, мацней!”

V-IX класы

10.30-11.15

спартыўная зала

Карумный Я.М.

5

Дзень здароўя

Спартыўнае свята “Вясёлыя старты”

І-ІХ класы

11.30-12.15

спартыўная зала

Карумный Я.М.

РЕСПУБЛИКАНСКИЙ ЦЕНТР ПСИХОЛОГИЧЕСКОЙ ПОМОЩИ

podrostok400x400

дети

Подкатегории

Баннеры

Счетчик

1054771
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
720
2461
3181
1040325
15865
52679
1054771

Ваш IP: 192.168.1.2
Время: 2019-12-10 10:37:30